+48 570 450 222
przedszkole@galaktykadzieci.pl
Pn-Pt (07:00-18:00)

WYŻYWIENIE

http://afcmarseille.com/porn/beowolf-animated-xxx Stawiając na bezpieczeństwo i komfort przedszkolaków pozostających pod naszą opieką, a także mając na uwadze wysoką wrażliwość ich organizmów, spędziliśmy dużo czasu poszukując najlepszej dla nich opcji żywieniowej. Abstrahując od niezwykle istotnych walorów smakowych, kierowaliśmy się przede wszystkim odpowiedzialnością dostawcy, dbałością o jakość produktów wykorzystywanych w oferowanych posiłkach oraz ustawiczną kontrolą jakości.

http://johanstellerphotography.com

girls licking pussy to orgasm  

fantastic foam party real hard

rod fontana gangbang video Wyżywienie dla naszych podopiecznych zapewnia firma click here Firma Cateringowa P.W. „GASTROPOL”, która specjalizuje się w kompleksowej produkcji dań i obsłudze cateringowej placówek edukacyjnych. Posiada 18-letnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z wieloma żłobkami, przedszkolami i szkołami.

http://afcmarseille.com/porn/characters-from-sex-in-the-city Tworząc menu dla najmłodszych konsumentów korzysta z fachowej wiedzy wysokiej klasy technologów żywienia oraz kucharzy. Zestawy posiłków opracowywane są w oparciu o piramidę zdrowego żywienia (zalecaną przez Światową Organizację Zdrowia WHO oraz Instytut Żywności i Żywienia). Istnieje możliwość konsultacji z Firmowym dietetykiem w kwestiach żywieniowych.

get link Posiłki są odpowiednio skomponowane pod względem doboru wartości kalorycznej w bilansie dziennym, wyłącznie ze świeżych produktów podchodzących od sprawdzonych dostawców – bez użycia półproduktów i dań gotowych. Potrawy nie zawierają szkodliwych dla dzieci substancji, takich jak konserwanty, sztuczne barwniki, tłuszcze trans, glutaminian sodu czy polepszacze smaku.

get link Firma zwraca szczególną uwagę, aby urozmaicone menu rozwijało zdrowe nawyki żywieniowe dzieci oraz zapewniało niezbędne witaminy i minerały, tak ważne w wieku największego rozwoju psychofizycznego. Dzieci chętnie jedzą proponowane dania i wprost przepadają za specjalnymi menu okolicznościowymi z okazji Dnia Dziecka, urodzin, itp.

http://johanstellerphotography.com Oferta cateringowa obejmuje przygotowanie przez wykwalifikowanego dietetyka menu podstawowego, jak również menu dla dzieci ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi. Diety specjalistyczne układane są w taki sposób, aby jak najmniej różniły się od diety podstawowej, aby dziecko mające odmienną dietę nie było narażone na ostracyzm i nie czuło się izolowane.

http://johanstellerphotography.com Posiłki do naszej placówki dostarczane są dwa razy dziennie, osobno śniadania i drugie śniadania, a osobno obiady i podwieczorki, a dowożone są profesjonalnymi środkami transportu przeznaczonymi do przewozu żywności, co zapewnia ich możliwie najwyższą świeżość w momencie serwowania ich dzieciom.

http://johanstellerphotography.com http://www.gastropol-catering.pl/home.html