+48 570 450 222
przedszkole@galaktykadzieci.pl
Pn-Pt (07:00-18:00)

Współpracujemy z...

Wychodząc naprzeciw konieczności jak najbardziej kompleksowego i wszechstronnego rozwoju (tak psychicznego, jak i fizycznego) dzieci, zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z zewnętrznymi placówkami specjalizującymi się w zabezpieczaniu ich zróżnicowanych potrzeb:

 

MUDI – Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka

 

„Centrum MUDI” tworzy doskonale dobrany zespół psychologów, pedagogów, terapeutów integracji sensorycznej, logopedów, neurologopedów i fizjoterapeutów. Poprzez specjalistyczne zajęcia oraz twórczą i konstruktywną zabawę wspiera wszechstronny rozwój dzieci. W ramach współpracy z „Galaktyką Dzieci” prowadzić będzie zajęcia logopedyczne oraz terapię integracji sensorycznej.

Firma Cateringowa P.W. „GASTROPOL” –  firma, która zapewnia wyżywienie dla naszych podopiecznych, specjalizuje się w kompleksowej produkcji dań i obsłudze cateringowej placówek edukacyjnych. Posiada 18-letnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z wieloma żłobkami, przedszkolami i szkołami. Więcej informacji w zakładce CATERING.

Zdrowolandia – szerzy wiedzę z zakresu edukacji żywieniowej wśród Przedszkolaków oraz Uczniów Szkół Podstawowych, aby mogli cieszyć się zdrowiem teraz i w przyszłości. Doradza również Rodzicom, a także Kobietom w ciąży, jak dbać o siebie i swoje dzieci pod kątem odżywiania.W naszym Przedszkolu Zdrowolandia prowadzi warsztaty żywieniowe dla najmłodszych.

https://www.facebook.com/pg/zdrowoland/about/?ref=page_internal

Dwie Sfery – Magdalena Konieczniak, Michał Piętak – pomagają naszym Przedszkolakom zrozumieć czym są: zdjęcia, aparaty i sprzęt fotograficzny, jak również przekazać im czym jest pasja, zaangażowanie i radość z fotografowania. Prowadzą u nas warsztaty fotograficzne „Przedszkolak w obiektywie”

O NAS