+48 570 450 222
przedszkole@galaktykadzieci.pl
Pn-Pt (07:00-18:00)

Współpracujemy z...

Wychodząc naprzeciw konieczności jak najbardziej kompleksowego i wszechstronnego rozwoju (tak psychicznego, jak i fizycznego) dzieci, zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z zewnętrznymi placówkami specjalizującymi się w zabezpieczaniu ich zróżnicowanych potrzeb:

IPPON JUDO – doświadczeni instruktorzy Judo i gimnastyki ogólnorozwojowej, którzy prowadzą w Przedszkolu zajęcia dla wszystkich grup.

https://www.facebook.com/pg/MiniJudo/services/?ref=page_internal

CHEMICAL – WORLD – laboratorium młodego Chemika prowadzi u nas warsztaty chemiczne.

https://chemical-world.pl/oferta/

 

ZDROWO NAKRĘCONA – ANNA PATRZAŁEK – warsztaty kulinarne oraz wiedza dla maluchów o zdrowym żywieniu w jednym.

OŚRODEK POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ ,,UŚMIECH”
UL. WENECJA 6 31-117 KRAKÓW
http://www.usmiechkrakow.pl/kontakt.html
 

MUDI – Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka

„Centrum MUDI” tworzy doskonale dobrany zespół psychologów, pedagogów, terapeutów integracji sensorycznej, logopedów, neurologopedów i fizjoterapeutów. Poprzez specjalistyczne zajęcia oraz twórczą i konstruktywną zabawę wspiera wszechstronny rozwój dzieci. W ramach współpracy z „Galaktyką Dzieci” prowadzić będzie zajęcia logopedyczne oraz terapię integracji sensorycznej.

Firma Cateringowa P.W. „GASTROPOL” –  firma, która zapewnia wyżywienie dla naszych podopiecznych, specjalizuje się w kompleksowej produkcji dań i obsłudze cateringowej placówek edukacyjnych. Posiada 18-letnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z wieloma żłobkami, przedszkolami i szkołami. Więcej informacji w zakładce CATERING.

DWIE SFERY – Magdalena Konieczniak, Michał Piętak – pomagają naszym Przedszkolakom zrozumieć czym są: zdjęcia, aparaty i sprzęt fotograficzny, jak również przekazać im czym jest pasja, zaangażowanie i radość z fotografowania. Prowadzą u nas warsztaty fotograficzne „Przedszkolak w obiektywie”